O mnie

Grzegorz Chwesiuk fotogfraf lublin Grzegorz Chwesiuk. Fotograf.

Poznałem go w krakowskiej Klubokawiarni Łubu-Dubu w 2003 roku na koncercie Kapitana Nemo. Szalał pod sceną robiąc zdjęcia. Taki styl fotografowania mu pozostał... Głośny, żywiołowy, wszędzie go pełno. Dużo gada i biega. Tu z kamerą otworkową, którą niedawno przez przypadek rozjechał samochodem.

Wojtek Jankowski, FotoGrafik.

Chełm - małe miasteczko na wschodzie Polski - tu się urodziłem, a od niedawna znów mieszkam, pracuję, wychowuję dzieci. Chcę mieć wpływ na to jak wygląda moje miasto.

Fotografia - moja pasja, która stała się zawodem, wręcz sposobem na życie. W swoich fotograficznych poszukiwaniach chodzę różnymi ścieżkami. Najbardziej fascynuje mnie reportaż. Bycie w samym środku wydarzeń, ciągłe poszukiwanie, natychmiastowa zmiana punktu widzenia. To kwintesencja mojej pasji. Fotografia jest dla mnie przepustką do wielu ciekawych światów, ludzi i zdarzeń. Obiektyw daje mi możliwość innego spojrzenia na otaczający świat. Pozwala dostrzec to, co w codziennym pośpiechu niezauważalne.

"Fotojazda na Kredzie" - czyli ogólnopolski plener fotograficzny w Chełmie, jaki planuję zorganizować: www.fotojazda.art.pl . Szukam zgranej ekipy do pomocy w organizacji tej fotoinicjatywy, promującej Chełm poprzez zdjęcia. Jeśli chcesz się przyłączyć to pisz na info@fotomotyw.pl

Tylko w grupie możemy coś zdziałać!

Grzegorz Chwesiuk


Najnowsze zdjęcia

pokaż: Sesja plenerowa na koniach pokaż: Gdańsk - lomo street foto pokaż: Modny Chełm - fotografie Mileny