Aktualności

fOtOsPoTkAnIe nr VI - 07.05.2010 r. - godz. 19 [2010-01-31]

Witam Fotograficzną BRAĆ!

wreszcie mam wolny piątek i zapraszam ponownie w moje skromne progi!

FotoChełmianie - jesteśmy otwartą grupą - zapraszamy!

Do zobaczenia

CIAO G.

zdjęcie fotografia chełm, spotkanie fotografów, weseli goście

Pachniało myszami, porzeczkami i topionymi świniami...:-)

Karol Nycz przedstawił ciekawy zestaw przedstawiający młodą baletnicę, ja zaprezentowałem wynik ostaniego chełmskiego spaceru, reszta pokazała pojedyńcze strzały... Podsumowując krótko - było ciekawie, a zdjęcie grupowe z rastakibla mówi samo za siebie:-)

Już wkrótce ruszy blog - www.fotospotkania.art.pl - zapraszamy!fotograf chełm zdjęcia

fOtOsPoTkAnIe nr 4. 26.02.2010 było dla mnie nietypowe - zacząłem je po godz. 21 - robiłem reportaż z BARDZO udanej imprezy - Ogólnopolskich Mistrzostw Break Dance i Electric Boogie Chełm B-boys Battle 2010 - klimat na całego!

Tym razem nie udało się wybrać najlepszego zdjęcia ze spotkania - może zrobimy to przez internet - proszę wybierajcie zwycięzcę i piszcie na info@fotomotyw.pl - wynik podam na następnym fOtOsPoTkAnIu:-)


fOtOsPoTkAnIe nr 3 12.02.2010 obfitowało w zdjęcia i to jakie! Dużo papieru zapełnionego ciekawymi barwami, liniami, plamami...

spotkanie chełmskich fotografów
Pierwsze nasze spotkanie tylko przy zdjęciach w formie papierowej - ta koncepcja podoba mi się bardzo - wreszcie można podotykać, pomacać, popieścić:-) te białe kruki fotografii! Również po raz pierwszy wspólnie wybieraliśmy najlepsze zdjęcie fOtOsPoTkAnIa - zycięzkie zdjęcie autorstwa Czarka Kuczera poniżej - portfolio autora - http://plfoto.com/29340/autor.html. To nasza nowa fototradycja - każde zwycięzkie zdjęcie zostaje w pracowni i zawiśnie na ścianie poświęconej naszym spotkaniom.

domek - czarek kuczer - zdjęcie

Proponuję, żeby na następnych fOtOsPoTkAnIaCh obecne były głównie zdjęcia papierowe. Takie rozwiązanie lepiej się sprawdza - daje większe możliowści dyskusji, omówienia konkretnej fotografii.

Kolejne fOtOsPoTkAnIe nr 4 - 26.02.2010 r. - UWAGA ZMIANA GODZ. na 19!!!

fOtOsPoTkAnIe nr 3 - zapowiedźTym razem proszę o zabranie ze sobą zdjęć w formie papierowej. Dlaczego w papierowej - sami się wkróce przekonacie:-) Format minimalny oraz spokojnie wystarczający to 15x21 ( w proporcji 2:3 to 15x22,5 cm ) najlepiej matowy - koszt takiego powiększenia to ok. 1,7 zł.


Jak zwykle zapraszam wszystkich - od amatora po profesora - zainteresowanych tematem fotografii.


CIAO G.

p.s. Dla tych co nie wiedzą gdzie to się odbywa niech spytają tych co już byli:-)fOtOsPoTkAnIe nr 2 - relacja


Potwierdzam, że fOtOsPoTkAnIe nr II 29.01.2010 odbyło się i to w licznym, bardzo zacnym gronie chełmskich fotografów. Oj działo się działo...


Hasło "Kto żyw i zdrów niech zdjęcia zabiera i do pracowni w piątek napiera!" potraktowano bardzo serio i zjawiło się aż 17 fotozapaleńców.

Przekrój społeczeństwa i poziomu zaawansowania - zdjęcia od pocztwókowych po reportażowe - i o to w tym wszsytkichm chodzi. Spotykajmy się, pokazujmy swoje fotografie, dyskutujmy o nich, uczmy się od siebie, a dzięki temu rozwijajmy się.

Niezmiernie się cieszę, że nasza inicjatywa nie umarła po pierwszym spotkaniu - oby tak dalej!!!fOtOsPoTkAnIe nr 1 - relacja

08.01.2010 narodziła się w mieście Chełmie nowa fototradycja, a mianowicie odbyło się piątkowe fOtOsPoTkAnIe nr 1.

Fotograf chełm - fotospotkanie nr 1 - uczestnicy

Nie będę się rozpisywał - powiem krótko, kto nie był niech żałuje!!!

Na piątkowe fOtOsPoTkAnIe nr 2 zapraszam 29 01 2010 na godz. 18. Bilet wstepu to jak zwykle zdjęcia i szczery uśmiech:-) Miejsce to moja pracownia ul. Lubelska 70/18 II piętro ( wejście do kamienicy od ul. Narutowicza, na przeciw sklepu CRS, obok apteki z czerwonym szyldem, stare brązowe drewniane drzwi ).

Serdecznie zapraszam!

CIAO G.


Powrót...

Najnowsze zdjęcia

pokaż: Sesja plenerowa na koniach pokaż: Gdańsk - lomo street foto pokaż: Modny Chełm - fotografie Mileny